top of page

KOLEKCIA CIRKUS (JESEŇ/ZIMA 2021-22)

Téma Cirkus pre našu jesenno zimnú kolekciu ma napadla veľmi spontánne,  doma. U nás je totiž bežne ako v cirkuse :D Neustále som pozývaná na dychberúce predstavenia do detskej izby, akrobatické kúsky pri ktorých až mrazí sa robia tiež pomerne často a prisahala by som, že aj kúzla sú u nás na dennom poriadku. Neustále sa niečo odčaruje a nevieme to nájsť, tiež nám nejaké čary špinia tričká, koberce a aj riadov býva viac ako sme podľa mňa zašpinili my ;)

Tak sme dali hlavy dokopy a povedali si, že už nám do tohto krásneho predstavenia z bežného života chýbajú len kostýmy. Predstavujeme vám teda našu jesenno zimnú Kolekciu Cirkus, hravú, neopozeranú a miestami priam magickú.  

Nájdete v nej napríklad originálne teplákové súpravy, v ktorých si deti môžu nacvičovať svoje skvelé kúsky. Magické legíny Stars, ktoré dodávajú nielen šmrnc ale aj odvahu. Krásne čarovné tričká na tému prefíkaných a vynaliezavých zvierat v cirkuse ale aj tričko šaty s pôvabnou no zároveň veľmi odvážnou Akrobatkou kráčajúcou po lane.

Nech sa páči nazrite do nášho čarovného sveta, celú kolekciu nájdete tu.

bottom of page