top of page
DSC_0357.jpg

KOLEKCIA LETNÉ POHLADENIE (JAR/LETO 2023)

Naša nová kolekcia pre letnú sezónu 2023 s názvom Letné pohladenie je na svete a my sa veľmi tešíme, že vám ju môžeme bližšie predstaviť. Pripravili sme pre vás množstvo nových produktov na teplé letné dni v záhrade či pri vode, ale aj na cestovanie, oslavy či dovolenky. Zvolili sme príjemné púdrové farebné odtiene ružovej a marhuľovo oranžovej kontrastne doplnené aj o bielu a škoricovo hnedú farbu. Použili sme osvedčené strihy aj materiály, zamerané na pohodlnosť, kvalitu a udržateľnosť. Môžete sa teda tešiť na kvalitné bavlnené materiály akými su ľan, 100 percentný balvnený úplet ako aj bavlnené froté.

Veľkým hitom poslednej letnej kolekcie sa stali vrecká na mokré plavky ako aj detské pončá, tak sme pre vás v tejto sezóne pripravili širšiu ponuku práve z týchto produktov. Pribudol tiež nový dizajn podložky na zem ako aj novinky v podobe cestovných vankúšov.

Do ponuky pribudli ľanové kraťasky v novej farbe ako aj ľanová sukňa s vreckami, ktoré viete pekne dokombinovať s tričkami, tielkami ale aj doplnkami v podobe ľanových čeleniek alebo nového strihu ľanového klobúčika.

Opäť sme vytvorili aj vlastné autorské dizajny látok, ktoré sme využili pri dievčenských ako aj chlapčenských plavkách ako aj pri rôznych variáciach legín.

Veríme, že sa vás nová kolekcia osloví svojou jedinečnosťou, farebnou paletou ako aj praktickosťou. Celú ponuku si viete pozrieť TU.

bottom of page