top of page
IMG_5290_jpg.jpg

KOLEKCIA POD HLADINOU (JAR/LETO 2022)

S našou najnovšou jarno letnou kolekciou sme sa vybrali hlboko pod morskú hladinu, kde sme objavovali farby a krásy podmorského života. Pomáhali nám s tým aj Morské víly a potápači, lebo bez ich odvahy a znalostí toho čo nás pod vodou čaká, by sme asi nenašli žiadne poklady ani mušle či lastúry.

Stále sa držíme toho, že v jednoduchosti je krásna a snažíme sa to zlúčiť aj s detskou víziou. Vznikajú tak veci pohodlného strihu, doplnené o zaujímavé detaily ako aj aplikácie, ktoré dodávajú našim kolekciám ich osobitý nádych.

Tentoraz sme stavili aj na materiály zo 100 percentnej bavlny ako je ľan, úplet či froté, ktoré sú v lete jednoznačne skvelým výberom. Ľahunké tuniky, ktoré stačí prehodiť cez plavky alebo štýlové ale maximálne pohodlné ľanové kraťasy sú skvelou voľbou na teplé letné dni.

Navrhli sme pre vás aj nové doplnky do izby či na pláž, ktoré majú okrem svojho praktického využitia aj originálny dizajn.

Veľmi sa tešíme aj tomu, že u nás pribudla nová kategória PLAVKY a ak si chcete pozrieť celú kolekciu Pod hladinou, nájdete ju TU.

bottom of page