top of page
DSC_9531.jpg

KOLEKCIA VÔŇA DOMOVA (JESEŇ/ZIMA 2022-23)

Našu novú jesenno-zimnú kolekciu 2022-23 sme nazvali Vôňa Domova, lebo celá jej farebná škála nám pripomína, ako rozvoniava naša domácnosť práve v chladnejších ročných obdobiach, ako je jeseň a zima. Či už je to škoricová – ako vôňa perníčkov, mliečnohnedá – vôňa horúceho kakaa, oranžová – vôňa sušiacich sa šupiek z pomaranča, bordová – vôňa vianočného punču alebo tmavofialová – sladká vôňa maminho slivkového koláča. Tieto vône v nás automaticky evokujú aj teplo, pohodlie a príjemný pocit, a to isté by sme chceli navodiť aj my vám s našou novou kolekciou oblečenia a doplnkov.

Kolekcia prináša nové mäkké a hrejivé podložky na zem v tvare oddychujúceho sobíka, ako aj vášho obľúbeného lístka. Krásny jesenný outfit, ktorý tvorí dúhová mikina z veľmi príjemnej teplákoviny, legínky a štýlová čiapka. Šaty v jesenných odtieňoch so skladanou sukňou a našim obľúbeným detailom golierika a lemov na rukávoch, ktoré im dávajú ten správny šmrnc.

Po prvýkrát vám v tejto kolekcii prinášame možnosť zakúpiť si vybrané produkty na objednávku s vyhotovením do 7 pracovných dní. Konkrétne sa jedná o dve prevedenia Adventného kalendára „Náš domček“, ktorý nie len vyčaruje radosť v detských očiach, ale je aj dokonalým vianočným doplnkom. Využijete ho každý rok, stačí len doplniť obsah vrecúšok. Tie sú dosť priestranné, čiže ak máte aj detí viac, ľahko sa tam zmestí viacero drobností naraz. A keďže my sa vždy snažíme urobiť pre vašu spokojnosť to niečo malé navyše, ku kalendáru vám pribalíme zoznam nápadov, ako vyplniť vrecúška - konkrétne 24 tipov na všelijaké drobnosti a 24 tipov na aktivity, ktoré si môžete ľubovoľne namiešať, ako vám vyhovuje. Aby ste si domček mohli dokonale zladiť s vašou vianočnou domácnosťou, ponúkame ho v dvoch prevedeniach:  v bordovočervenej farbe s bielou zasneženou farbou striešky a v horčicovohnedej farbe s bordovou strieškou.

Rovnako sme sa rozhodli aj pri poslednom produkte z našej kolekcie, na ktorom sme pracovali vyše roka, a tým sú do detailu prepracované, čisto bavlnené pyžamká. Budú v ponuke od konca októbra v dvoch autorských vzoroch Čarovná Cezmína, potlačená na bio bavlnený úplet a Zaľúbené sobíky, potlačené na hrubší a teplejší bavlnený úplet premium. Priznajme si to, jesenné prechádzky aj zimná sánkovačka sú super, ale nie je nad ten pocit sa potom doma rýchlo šupnúť do teplého pyžama a zaslúžene leňošiť pri dobrej knižke, stolnej hre alebo rozprávke, obkolesený vôňami svojho domova :)

Celú kolekciu si môžete pozrieť TU.

bottom of page