top of page
DSC_6697.jpg

KOLEKCIA PIERKO (JAR/LETO 2021)

Skúste si na chvíľu predstaviť, čo všetko vo vás evokuje pierko? 

Ľahkosť

Jemnosť

Mäkkosť

Pohodlie

Domov

Ochrana

Bezpečie

Leto

Kreativita

Tieto, a ešte omnoho viac asociácií v sebe ukrýva naša jarno-letná kolekcia. Mäkkosť a pohodlnosť nájdete v použitých materiáloch, ktoré sú vhodné aj pre citlivú detskú pokožku a nevyžadujú si žiadnu špeciálnu starostlivosť. Strihy sú vytvárané tak, aby bolo obliekanie čo najjednoduchšie.

Jemnosť predstavuje farebná škála pomaly sa prebúdzajúcej prírody, ktorú sme zvolili, no tiež aj jemné, dievčenské doplnky v podobe golierových stojačikov, či vykrojených rukávových lemov na našich šatách Tanečnice.

Aby boli sníčky našich drobcov ľahunké ako pierko, nestačí len pyžamko - to je nám jasné. Ale to naše, z jemného bavlneného úpletu a s našou originálnou grafikou k tomu hrejivému pocitu domova a bezpečia určite prispeje :)

Z našich skúseností sú deti jednoducho najspokojnejšie, keď ich nič netlačí, neomína a o oblečení na sebe prakticky ani nevedia. Na to sú naše legínky Mami&Tami strihovo, aj materiálovo presne to pravé. Dajú sa kombinovať s čímkoľvek a disponujú jemne zvýšeným pásom, aby chránili dieťa pred obnaženým chrbátikom, či bruškom.

Tunika Malá indiánka v kombinácii s našou čelenkou Pierko je brána do sveta detskej fantázie a kreativity. Či už sa rozhodnú ho prejazdiť na divokom koníkovi, pátrať po záhadách v útrobách lesíka alebo stavaním svojho vlastného teepee. Och, a veľmi dôležitý fakt - tunika má zakomponované skryté vrecká, čiže aj poklad vo forme trblietavého kamienka, či prázdnej slimačej búdky je kam schovať a bezpečne dopraviť domov ;)

Kolekciu Pierko nájdete v ponuke tu.

bottom of page